ŚWIEŻY CHLEB PIECZONY Z ZAKWASU

Strona główna

ŚWIEŻY CHLEB PIECZONY Z ZAKWASU !

Zaskocz swoich klientów niezrównanym, unikalnym smakiem własnych wypieków.

Dla czystej przyjemności wypiekania najlepszego pieczywa można odstąpić od wszelkiego rodzaju sztucznych dodatków spulchniających i polepszaczy. Ponieważ indywidualny i aromatyczny smak chleba odróżni Cię od konkurencji, a w szczególności od masowej produkcji innych piekarń.Pełnie smaku tworzy tylko właściwie przefermentowana mąka dodawana do ciasta w postaci zakwasu.

Po naszych wieloletnich doświadczeniach możemy złożyć obietnice:

Twoi klienci będą kochać Twoje wypieki. Zachwycisz swoich klientów.

Czy mała, czy duża piekarnia

fermentatory serii BAKER pasują wszędzie.

Nasi technolodzy służą swoją pomocą i radą w zakresie produkcji piekarskiej.

Oprócz kompleksowych instrukcji technicznych i wytycznych technologicznych oferujemy szeroką gamę najnowszych receptur.

Gwarantujemy zakwasy najwyższej jakości.

 

ABY POWRÓCIĆ DO TRADYCYJNEGO RZEMIOSŁA I SMAKU.

Fermentatory serii BAKER to genialny pomysł, który pozwala na powrót tradycyjnego rzemiosła i produkcji pieczywa o niepowtarzalnym smaku w zaledwie kilku wykonanych krokach w każdej piekarni.

 Dla wielu dużych zakładów piekarniczych jak i małych piekarni problemem ze względu na ilość pracy jest nieprawidłowo prowadzona fermentacja mąk.

Dobrą odpowiedzią na ten problem są fermentatory serii BAKER, dzięki którym produkcja naturalnych zakwasów staje się niezwykle prosta.

W zaledwie kilku krokach, poprzez napełnienie fermentatora wodą i mąką, ustawieniu czasu fermentacji uzyskujemy własny najwyższej jakości zakwas piekarski.

Cały proces fermentacji jest sterowany elektronicznie, dzięki czemu idealnie sfermentowany, w pełni aktywny zakwas jest cały czas do waszej dyspozycji.