wyposażenie dla piekarni

Wyposażenie dla piekarni

BakerLink to połącznie pasji, wiedzy i doświadczenia. Kilka lat temu dwóch specjalistów związanych z branżą piekarską oraz automatyką przemysłową wpadło na pomysł, by połączyć te dziedziny w jeden biznes. Owa współpraca zaowocowała stworzeniem doskonałych rozwiązań technologicznych dla piekarni.

Projektujemy i wytwarzamy maszyny piekarnicze

Maszyny są konstruowane na bazie autorskich projektów. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń wiemy, jakie są oczekiwania piekarza względem urządzeń. Wzbogaciliśmy maszyny pod względem intuicyjnych funkcji oraz nowoczesnej technologii, które ułatwią użytkowanie i zmaksymalizują wydajność urządzeń. W ofercie posiadamy szeroki wybór maszyn piekarniczych. Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania, a zarazem skuteczne i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by przy zachowaniu jakości i w minimalnym czasie usprawnić proces produkcji pieczywa.

Wyposażamy zarówno duże, jak i małe piekarnie. Naszym celem jest stać się liderem w branży oraz rozwinąć dystrybucję na skalę międzynarodową. Oferowane przez nas urządzenia z ogromnym powodzeniem pracują zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Korzystając z naszych maszyn, można produkować tradycyjne, pulchne pieczywo niewielkim kosztem pracy. Wszystkie urządzenia są niezawodne, wydajne i łatwe w obsłudze. Możesz precyzyjnie odmierzać i dozować składniki. Pomyśleliśmy także o innych praktycznych rozwiązaniach, jak np. dłuższe przechowywanie składników czy transport pomiędzy stanowiskami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.