wyposażenie dla piekarni

Wyposażenie dla piekarni

BakerLink to połącznie pasji, wiedzy i doświadczenia, które wykorzystujemy przy produkcji wyposażenia dla piekarni. Kilka lat temu dwóch specjalistów związanych z branżą piekarską oraz automatyką przemysłową wpadło na pomysł, by połączyć te dziedziny w jeden biznes. Owa współpraca zaowocowała stworzeniem doskonałych rozwiązań technologicznych dla piekarni. Dzięki nim zoptymalizujesz procesy produkcyjne, a jednocześnie zadbasz o podniebienie oraz zdrowie swoich klientów. Z pomocą naszych urządzeń przygotujesz pieczywo na zakwasie, które jest prawdziwą skarbnicą kluczowych dla zdrowia witamin, aminokwasów, folianów oraz beta-glukanów. Ponadto wyróżnia się niższym indeksem glikemicznym od chleba wypiekanego na drożdżach piekarskich – dzięki temu zapewnia uczucie sytości na dłużej.

Nasze autorskie wyposażenie dla piekarni to urządzenia, które ułatwią Ci zarówno sam proces przygotowywania ciasta, jak i pomogą zoptymalizować prace magazynowe. Produkujemy bowiem również zbiorniki do przechowywania materiałów sypkich – takich jak silosy oraz transportery form chlebowych. Zależy nam na tym, aby nasze maszyny unowocześniały produkcję piekarniczo-cukierniczą, a jednocześnie umożliwiały przygotowywanie zdrowych wypieków – na bazie tradycyjnych, prostych receptur. Tym samym marka BakerLink odpowiada na zapotrzebowanie obejmujące produkcję wypieków naturalnych oraz ekologicznych, a jednocześnie na coraz większe oczekiwania konsumentów, które dotyczą wysokiej jakości wyrobów piekarniczo-cukierniczych.

Postaw na innowacyjne wyposażenie piekarni

Maszyny, które stanowią wyposażenie piekarni, skonstruowaliśmy na bazie autorskich projektów. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń ze specjalistami z branży wiemy, jakie są oczekiwania piekarzy względem sprzętu. Zależy im przede wszystkim na jego maksymalnej funkcjonalności oraz prostocie obsługi. Nasze urządzenia wzbogaciliśmy więc o intuicyjne funkcje oraz nowoczesne technologie, które ułatwiają ich użytkowanie i maksymalizują wydajność. W ofercie sprzedaży maszyn piekarniczych posiadamy szeroki wybór sprzętów, dzięki którym wzniesiesz swoją produkcję na wyższy poziom. Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania, a zarazem skuteczne i sprawdzone technologie. Wszystko po to, by przy zachowaniu jakości i w minimalnym czasie usprawnić proces produkcji pieczywa.

Wyposażamy zarówno duże, jak i małe piekarnie. Naszym celem jest stać się liderem w branży oraz rozwinąć dystrybucję na skalę międzynarodową. Oferowane przez nas urządzenia z ogromnym powodzeniem pracują zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Korzystając z naszych maszyn, możesz produkować tradycyjne, pulchne i aromatyczne pieczywo – niewielkim kosztem pracy. Wszystkie urządzenia firmy BakerLink są niezawodne, trwałe i łatwe w obsłudze. Dzięki nim możesz precyzyjnie odmierzać i dozować składniki. Pomyśleliśmy także o innych praktycznych rozwiązaniach, jak np. dłuższe przechowywanie składników czy transport pomiędzy stanowiskami.

Prowadzimy także całodobowy serwis maszyn piekarskich – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nasi klienci mają pewność, że ich urządzenia są pod kontrolą specjalistów, a w razie potencjalnych usterek szybko odzyskają dawną sprawność, oni unikną zaś przestojów i strat finansowych. Oprócz ich montażu, zapewniamy przeszkolenie kadry w zakresie obsługi urządzeń, dokonanie ich pierwszego rozruchu oraz stałe wsparcie techniczne. Planujesz automatyzację produkcji wypieków za pomocą naszego wyposażenia dla piekarni, jednak nie wiesz, od czego zacząć albo nie masz pewności co do wyboru konkretnego urządzenia? Chętnie Ci wszystko wyjaśnimy i doradzimy w podjęciu decyzji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą.